Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız kurucusu Recep BAY , 1986 Yılında başlayan Mühendislik hayatı 1991 Yılına kadar Kamu ve özel sektör çalışmalarıyla devam etmiştir. 1991 Yılında şahıs firması olarak başlayan taahhüt uygulamaları 1992 Yılından itibaren Optimum Mühendislik Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti’nin kurulması ile şirketleşmiştir. Ağırlıklı olarak Kamu kuruluşlarına enerji tesisleri ve inşaat işleri yapımı şeklinde devam eden çalışmalar 2010 Yılından itibaren ağırlıklı özel sektör olmak üzere Yurtdışı ve Yurtiçi taahhütler olarak dönüşmüştür. 2014 Yılında Şirket sahiplerince özellikle Yurtdışı taahhütler ve malzeme ticareti işlerinde faaliyette bulunmak üzere Optimum Elektromekanik Limited Şirketi kurulmuştur.

Misyonumuz

Şirketlerin genel taahhüt misyonumuz, yapılan işlerde kalite, dürüstlük, ekonomiklik ve iş güvenliğini ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz

Çağdaş teknolojik gelişmelere uygun yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kurum/ Kuruluş: Optimum Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ltd.Şti.

Açıklama: YG-AG Şebeke Proje ve Müteahhitliği, Bina Tesisat Proje ve Müteahhitliği

Projedeki Pozisyonla ilgili başlıca vasıfları:  Proje Müteahhitliği, Teknik Kontrollük

Üye Olunan Mesleki Kuruluşlar: Ticari ve Sanayi Odası, Türkiye Elektrik Mühendisleri Odası.

Diğer Bilgiler:

Optimum Müh. Ltd. Şti Halen Yurt içi ve Yurt dışında Özellik arz eden bir çok bina da Proje müellifliği ve Yapım Müteahhitliği işi yürütmektedir. Firma bünyesinde 3 Ad. Elektrik-Elektronik Mühendisi ve çok sayıda Teknik eleman ve usta bulunmaktadır.